Jak co roku zapraszam do OKGK na bezpłatne wielkanocne warsztaty rodzinne. Tym razem będziemy robić gąski, ale i nie tylko na najmłodszych czekają także inne dekoracje. Serdecznie zapraszam.
Pierwsze zajęcia z rękodzieła w OKGK po wakacyjnej przerwie odbędą się 22. 09. 2018 – sobota jak zawsze o godz. 11.00 Zajęcia odbędą się w Byszewie.  Na zajęcia obowiązują zapisy. Osoby, które chodziły przed wakacjami i zadeklarowały chęć kontynuowania są nadal zapisane. Zapraszam także nowe osoby, które chciałyby samodzielnie wykonywać różne dekoracje do domu. Więcej informacji

Wakacyjne warsztaty rodzinne

Rodzinne warsztaty Wielkanocne

Wielkanocne zajączki – Warsztaty

WIELKANOCNE ZAJĄCZKI – 25.03.2017, godz.11:00 (Oddział dla Dzieci i Młodzieży) Zapraszamy dzieci 3+ na warsztaty manualne pod kierunkiem Anety Sikory-Ołdakowskiej. Niepowtarzalna i wyjątkowa świąteczna ozdoba (płyta MDF, farby akrylowe i własna wyobraźnia). Zapraszam wszystkie dzieci te duże i te małe na zajęcia w bibliotece.

Wielkanocne dekoracje

Wielkanocne dekoracje – zajęcia już 1 kwietnia w sali OKGK w Leszczynku.
W ramach współpracy z Ośrodkiem Kultury Gminy Kutno ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia z rękodzięła dla dorosłych. Zajęcia odbywać się będą w Leszczynku w sali OKGK.  

Stwórzmy Razem coś wyjątkowego

Skontaktuj się w prosty sposób

Art4Coach Aneta Sikora - Ołdakowska
Woźniaków 71 G
99 - 300 Kutno
NIP: 775 - 213 -59 -47
tel. 790 202 504

TOP